Uprava za primarnu zdravstvenu zaštitu, zdravstveni turizam, lijekove i medicinske proizvode, javno zdravstvo i javnozdravstvenu zaštitu

Ravnateljica uprave
Danica Kramarić, dr. med

Kontakt: Silvija Šesto
              tel: 01/4607-508
              e-mail: Silvija.Sesto@miz.hr

 



SEKTOR ZA PRIMARNU ZDRAVSTVENU ZAŠTITU I ZDRAVSTVENI TURIZAM
Načelnik sektora

 
  • Služba za organizaciju primarne zdravstvene zaštite
​Voditelj službe
Višnja Grgurić-Štimac, dr .med. dent.
Kontakt: tel: 01/4698-339  
              e-mail: Visnja.Grguric-Stimac@miz.hr
 
  • Služba za zdravstveni turizam
​Voditelj službe
Mirjana Vuković, dr. med. dent.
Kontakt:  tel: 01/4607-627        
               e-mail: Mirjana.Vukovic@miz.hr
 

SEKTOR ZA LIJEKOVE I MEDICINSKE PROIZVODE
Načelnik sektora
Romana Katalinić, dr. med. 
Kontakt:  tel:01/4607-541
               e-mail: Romana.Katalinic@miz.hr
 
  • Služba za lijekove
​Voditelj službe
Ivana Grabušić, dr. med.
Kontakt:  tel: 01/4607-633  
               e-mail: Ivana.Grabusic@miz.hr
 
  • Služba za medicinske proizvode
​Voditelj službe
Anita Golubić, dipl. iur.
Kontakt: 01/4607-539
              e-mail: Anita.Golubic@miz.hr
 

SEKTOR ZA JAVNO ZDRAVSTVO I JAVNOZDRAVSTVENU ZAŠTITU
Načelnik sektora
Dunja Skoko-Poljak, dr. med. 
Kontakt: tel: 01/4607-531
              e-mail: Dunja.Skokopoljak@miz.hr
 
  • Služba za javno zdravstvo, zdravstvene projekte i programe
​Voditelj službe
Maja Cvetojević, mag. biol. mol. 
Kontakt: tel: 01/4698-463
              e-mail: Maja.Cvetojevic@miz.hr

 
  • Služba za javnozdrvstvenu zaštitu
​Voditelj službe
mr. sc. Romana Mrković, prof.  
Kontakt: tel: 01/4607-553 
              e-mail: Romana.Mrkovic@miz.hr