Uprava za pravne poslove u zdravstvu

Ovlaštena za obavljanje poslova ravnateljice uprave: Marija Pećanac, dipl. iur.
Kontakt: tel: 01/4607-662
              e-mail: pravni.poslovi@miz.hr
 

SEKTOR ZA PRAVNE POSLOVE

Načelnik sektora

Bojan Vidović, dipl. iur.   
Kontakt: tel:01/4607-644    
              e-mail: Bojan.Vidovic@miz.hr
  • Služba za pravne i normativne poslove
Voditelj službe
mr. sc. Jasminka Katić Bubaš, dipl. iur.    
Kontakt: tel: 01/4607-549    
              e-mail: Jasminka.KaticBubas@miz.hr
  • Služba za zastupanje i suradnju s pravosudnim tijelima, upravni nadzor i drugostupanjski postupak
Voditelj službe
Gordana Mustač, dipl. iur.  
Kontakt: tel.01/4607-687     
              e-mail: Gordana.Mustac@miz.hr

SEKTOR ZA UPRAVNE POSTUPKE I LJUDSKE RESURSE
Načelnik sektora
Hrvoje Tomljenović, dipl. iur.      
Kontakt: tel: 01/4607-637      
              e-mail: Hrvoje.Tomljenovic@miz.hr
  • Služba za upravne postupke u sustavu primarne zdravstvene zaštite
​Voditelj službe
Sonja Bobovec Barišić, dipl. iur.
Kontakt: tel: 01/4607-530
              e-mail: Sonja.Bobovec.Barisic@miz.hr
  • Služba za upravne postupke u sustavu bolničke zdravstvene zaštite i javnom zdravstvu
​Voditelj službe
Marija Pederin, dipl. iur.   
Kontakt: tel: 01/4607-651
              e-mail: Marija.Pederin@miz.hr
  • Služba za ljudske resurse i usavršavanje zdravstvenih radnika
​Voditelj službe
Zdravko Batarilo, dipl. med. techn.      
Kontakt: tel: 01/4698-384       
              e-mail: Zdravko.Batarilo@miz.hr